3. 3. 2017

Let´s win the crazy KIMONO from LINDEX

Dnes vám prinášam veľmi nečakaný článok. Teda aspoň pre mňa. Sestra ma upozornila na súťaž o kimono z LINDEX, ktorá sa nachádza na profile Kristíny Farkašovej, autorky kníh Som mama a Stále so mama. Úlohou je vytvoriť najlepší možný outfit, ktorého súčasťou bude aj toto super kimono! Rozhodli sme sa vytvoriť hneď dva outfity. Jeden sme vytvorili na polyvore.com, kde sme sa odviazali a použili sme také kúsky, ktoré sa nám páčili bez toho, aby sme sa zamysleli nad tým, či by sme na to mali peniaze alebo či niečo podobné máme doma. Nad takýmito vecami sme sa zamysleli až pri druhom outfite, ktorý sme vyskladali práve z tých vecí, ktoré sú v našich šatníkoch. Oba outfity sa nám nesmierne páčia, keďže ide o príjemné jarné oblečenie, čo je úplne pre nás. 


V prvom outfite sme kimono skombinovali s jednoduchými kúskami a tak sme ho nechali vyniknúť. Aj keď sú ostatné časti outfitu jednoduché, stále sú krásne a módne. Kabelka je stále jednoduchá ale o čosi výraznejšia. Túto kabelku považujem za akúsi sestru kimona. Veď sa pozrite na tie farby, neskutočné!
V druhom outfite sme taktiež zostali pri jednoduchých kúskoch, zmenili sme iba farby. Biele nohavice a tmavomodré tielko vytvárajú príjemný kontrast, ale stále nechávajú vyniknúť kimono. Kabelka s topánkami ladí a ako doplnok sme zvolili masívny strieborný náramok. 

Čo hovoríte na outfity, ktoré sme poskladali? 
Posielame ich do súťaže, tak nám držte palce! 

17 komentárov

 1. Odpovede
  1. Ďakujeme :) A vlastne, už vieme aj výhercov a sme medzi nimi!

   Odstrániť
 2. Wow! What a wonderful sets! Very beautiful!
  Have a great weekend!
  www.recklessdiary.ru

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Thank you so much! Actually it was a "giveaway" by a slovak writer and we won! :)

   Odstrániť
 3. Great combinations dear! Have a lovely weekend! xoxo
  Vesna - Home Chic Club

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Odpovede
  1. also wanted to ask if you'd like to follow each other?

   Odstrániť
  2. Thank you so much for your lovely comment :) I´m following you!

   Odstrániť
 5. Krásne, z prvého outfitu sa mi veľmi páčia sandálky, v druhom čierny top a vzor na náramku. :) Držím palce v súťaži, kimono je skvelé.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tie sandále sú neskutočné! Top je v skutočnosti tmavomodrý, ale priznávam, že fotka dosť skresľuje :) Už sú aj vyhlásene víťazky a sme medzi nimi! :)

   Odstrániť
 6. Ten váš outfit sa mi páči viac :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujeme veľmi pekne, to nás veľmi teší! :)

   Odstrániť

Latest Instagrams

© IVANNA THE BLOGGER. Design by FCD.