5. 5. 2017

IT WAS MY BIRTHDAY - AGAIN

ENGLISH
V apríli som oslávila svoje dvadsiate narodeniny, o ktorých som sa už zmienila v článku 20 vecí, ktoré som sa naučila za 20 rokov. Narodeniny som mala v utorok, no spolu s rodinou sme ich oslávili až v sobotu. Predtým som ich ešte stihla osláviť s kamarátkou, s ktorou sme si sadli na pár pohárov vína a so sestrou, s ktorou sme si užili spoločné nákupy.

I celebrated my 20th birthday back in April and I was writing about it in post called 20 things I have learned in 20 years. My birthday was on Tuesday but the family birthday party was on Saturday after. But there was enough time between Tuesday and Saturday, so I celebrated it with my friend and we went for shopping with my sister, too! 

Ráno mojich narodenín bolo úplne obyčajné. Asi to bude tým, že nežijem vo filme. Proste som si myslela, že budem mať pocit, že je niečo iné, že som jednoducho staršia. Ale nemala som taký pocit. Proste to bolo obyčajné ráno.

The morning on April 25th was very normal morning. Maybe it´s because I don´t live in a movie. You know, I was just thinking that the morning will be special, that something will be different, that I´ll feel that I´m older. But there was no special morning. It was just a morning.

Všetko sa zmenilo príchodom maminky, ktorá mi podarovala krásnu kyticu červených tulipánov a nezabudla ani na šampanské. To sme si ihneď otvorili, pomaly popíjali a popritom sme pripravili zopár chlebíčkov. Keď prišiel tatino, gratulovali mi znova. Dostala som super knihu 101 dní vďačnosti, o ktorej vám určite napíšem, pretože nie je to tak úplne kniha a dostala som aj peniažky. Sestra mi dala darček ešte o niečo skôr, keďže býva na internáte v Bratislave a tak na moje narodeniny nebola doma. Dostala som poukážku na hand-made púzdro na notebook. Už sa teším, kedy mi príde a budem sa môcť s vami oň podeliť.

But everything changed my mum when she came home from work. She gave me flowers and she didn´t forget champagne. We opened it in the second, slowly drinking and making some snack. When my dad came, they wished me happy birthday again. This time they both gave me a book called 101 days of gratitude that I will write about for sure! My sister gave my a gift card for hand-made case for laptop, so I am very excited for it! 

So sestrou sme si po narodeninách vyšli na nákupy. Rozhodla som sa, že aj ja si kúpim nejaké darčeky. Presnejšie sú to tmavé úzke džínsy, ktoré nemajú ani jednu dierusandále, do ktorých som sa v momente zamilovala a nejaká kozmetika. Tiež som si chcela kúpiť knižku Mŕtve dievča neklame ale nemali ju, takže mi ju sestra kúpila v Bratislave.

We went for shopping with my sister. I decided to buy some gifts for myself! So I bought dark slim-fit jeans, sandals that I love too much and cosmetics. I wanted to buy Thirteen Reasons Why book but I couldn´t find it, so sister bought it for me in Bratislava later. 

Večer pred nákupmi som však stihla ešte jednu menšiu oslavu s kamarátkou. Navštívili sme našu obľúbenú pizzériu, kde sme si (ako inak) dali aj pár pohárov vína. Bol to super večer plný smiechu. Od kamarátky som dostala kozmetiku - farebnú linku na oči, lícenku, korektor a kontúrovaciu ceruzku na pery. A veľkú čokoládu. Takže samé dobré veci.

The day before the shopping I celebrated my birthday with my friend. We went out to eat pizza and, of course, we had few glasses of wine. We had so much fun and she gave me cosmetcis and a big chocolate. So all the good stuff! 


A ako som spomínala, narodeninovú oslavu som mala v sobotu. Prišla rodina z Nitry a spolu sme sa boli naobedovať v miestnej reštaurácii. Potom sme sa presunuli k nám, kde mi zagratulovali. Dostala som krásnu kyticu, vínko v nádhernej fľaši, peniažky takýmto originálnym spôsobom a čokolády.4 komentáre

 1. I've been loving that Catrice HD foundation, it's sooo good! Also really like the concealer <3
  The Fancy Cats | Japan Candy Box Giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. I´m in love with the foundation! You´re right it is so good :) And I love the conecealer too, I´m using it for a while now :)

   Odstrániť

Latest Instagrams

© IVANNA THE BLOGGER. Design by FCD.