11. 2. 2018

Novinky: Január (ČASŤ DRUHÁ) / New in: January (PART TWO)

ENGLISH
Minulý týždeň som vám písala o kozmetických novinkách za mesiac január, teraz vám prinášam januárové novinky zo sveta módy. Nie je ich tak veľa, ako tých kozmetických, ale spravili mi rovnakú radosť. Niektoré som si plánovala kúpiť, niektoré som si túžila kúpiť už dlhšiu dobu a niektoré boli čistou náhodou.

Last Sunday I posted about my January news in from cosmetics, this Sunday I will write you about January news in from fashion. I don´t have so many new things from fashion as I have from beauty, but they made me happy as well. Some things I planned to buy, some things I just wanted to buy for a long time, and some things were a random purchase.


Prvým kúskom je práve ten úplne náhodný. Spolu s rodičmi, sestrou a tetou sme behali po nákupnom centre a ja som pilne hľadala môj vysnívaný kabát. A ako vyzerá môj vysnívaný kabát? To neviem ani ja. Ale viem, že keď ho uvidím, budem vedieť, že to je ten pravý. Tak sme sa ocitli v Bershke, skúšali sme si veci od výmyslu sveta a keď už sme sa chystali na odchod, sestra uvidela tieto krásne sandálky na opätku. Jej veľkosť bohužiaľ nemali, ale moju našťastie áno a sadli mi výborne! A stáli iba 9,99€! Už sa teším na teplejšie počasie, kedy si ich budem môcť naplno užiť.

The very first piece is the random purchase. I went shopping with my parents, my sister and my aunt and I was looking for my dream coat. And how does my dream coat look? I don´t know. But I know that when I see it, I will know that it´s the right one. And so we ended up in Bershka, trying literally everything and when we decided to leave, my sister noticed these shoes. They didn´t have her size, but they had mine and it looked so nice! And they were just 9,99€! I´m looking forward spring so I can finally wear them.  


Čiapku som hľadala už dlhšie, ale nechávala som to voľne plynúť. Túto som našla v Reserved iba za "pár peňazí", myslím že stála do 5€. Je z naozaj skvelého materiálu, je príjemne hebká a teplá. Aj keď stále nemám kabát, myslím si, že sivá farba je taká neutrálna a bude sa hodiť k hocijakej farbe kabátu.

I was looking for a hat for a long time. I found this in Reserved for a really cheap price, I think it didn´t cost more than 5€. The material is very nice, it´s pleasantly soft and warm. I still don´t have my dream coat, but I think that grey colour is very neutral so it will fit any colour of my future dream coat. 


Ďalšou januárovou novinkou je toto tričko z e-shopu Shopaholic, ktorý našla moja sestra. Spolu sme si z tadiaľ objednali tričká, mne sa veľmi zapáčilo toto s modrou folklórnou potlačou. Kedže mám rada také voľné až oversized veci, vybrala som si veľkosť XL. Keď tričko prišlo, mala som pocit, že je NAOZAJ veľké, ale keď som si ho obliekla, vyzeralo super. Škoda je, že potlač neprispôsobujú veľkosti trička a tak rovnaká potlač vyzerá inak na veľkosti S ako na veľkosti XL. To je jediná vec, ktorá sa mi nepáčila, ale inak je tričko super.

Another new in from January is this t-shirt from e-shop Shopaholic, that found my sister. We ordered t-shirts together, and I liked this simple t-shirt with blue folk print on it. I like big and oversized t-shirts so I ordered size XL. When it arrived, I thought that it´s REALLY big, but when I tried it on, I felt better about it. The only thing that made me upset is that they don´t adjust the print to the size of the t-shirt and so the same print looks different on the size S as it looks on the size XL. It´s the only thing that I don´t like, but the t-shirt is nice anyway. 


Poslednou vecou sú tieto tmavomodré klasické džínsy bez dier. Asi v minuloročnom haule som písala o mojich najobľúbenejších džínsoch, ktoré sa mi bohužiaľ roztrhli, keď som sa cestou do práce šmykla na ľade. To, že som si mohla naraziť kosti, zlomiť ruky alebo nohy ma vôbec netrápilo, jediné čo ma trápilo bolo, že sa moje najobľúbenejšie džínsy roztrhli. Tak v rovnaký deň, ako som si kúpila topánky, kúpila som si aj tieto džínsy v C&A. Zobrala som si ich o číslo väčšie, keďže moje číslo nemali, ale som nakoniec som aj rada, lebo poznáte to - prvý deň po opraní sú niektoré rifle NAOZAJ úzke.

The last piece from this post are these dark classic jeans. I think that in January haul from last year I wrote you about my most favourite jeans ever, but sadly, they ripped when I went to work and slipped on ice. I didn´t care that I could break my bones, my arms or legs, the only thing I cared about was the ripped jeans. So the day I bought the shoes from Bershka, I bought these jeans in C&A. I bought a bigger size because they didn´t have my size, but I think that I did a good thing because, you know - jeans can be REALLY tight the day after washing. 


11 komentárov

 1. Nakúpila si si krásne veci. Najviac sa mi asi páčia tie topánky a čiapka.. :)

  deerly lost / blog instagram

  OdpovedaťOdstrániť
 2. to tričko vyzerá veľmi pekne <3 a takisto aj boty!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nice post! I should buy new clothes too, especially jeans in my case usually jeans are getting too big after washing them, it seems to be the biggest problem and paradox of mine :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tričko a lodičky vyzerajú úžasne, naozaj krásne kúsky :) inak to ti teda verím, že škoda tej potlače, to mohli nejako lepšie vymyslieť :/

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tie topánky vyzerajú naozaj krásne! Takisto sa mi páči aj čiapka. Ja som si jednu tiež kúpila cez túto zimu, ale zistila som, že vôbec nie je natoľko teplá ako by som potrebovala, táto na obrázku však pôsobí, že by mala byť. :) :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nice post, dear! Love your shoes (:

  CM | XIII.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. tie topánky by som vynosila aj ja, krásne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Super článok! :) Jeansy vyzerajú super ;)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Great items! the shoes are incredibly cute!

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© IVANNA THE BLOGGER. Design by FCD.