ABOUT THE BLOGGER


Moje meno je Ivana, mám dvadsaťjeden rokov a vyštudovanú obchodnú akadémiu. Ihneď po strednej škole som sa rozhodla vyskúšať štúdium na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre, ale po prvom semestri som si uvedomila, že to nebude tá správna cesta. 

Tento blog som založila v apríli 2016, no až začiatkom roka 2017 som začala k písaniu blogu pristupovať serióznejšie. Na blogu nájdete prevažne články z oblasti módy, no taktiež píšem o kozmetike, o mojom živote vo forme denníka a tiež sa venujem DIY projektom, či rôznym výzvam. 

V roku 2017 som sa stala členkou Asociácie blogerov a v tom istom roku som spolupracovala 
so spoločnosťami Shirtinator a MARK SCRUB. Od roku 2018 pôsobím v projekte InfluencersRE, kde mám na starosti rozhovory so svetovými influencermi. 

Kontaktovať ma môžete na e-mailovej adrese ivus.malikova@gmail.com
alebo prostredníctvom sociálnych médií.


My name is Ivana and I am a 21-year-old girl from a small town in Slovakia. Right after high school, I started to study at Constantine the Philosopher Univesity in Nitra. After the first semester, I realized that it´s not the thing I want to do. 

I established this blog in April 2016, but just in early 2017, I started to write this blog in a more serious way. Mostly I write about fashion, but you can find much more categories - as beauty, diary, DIY and challenges. 

I joined Association of Bloggers in 2017 and I collaborated with brands as Shirtinator and MARK SCRUB in the same year. I work as an interviewer in InfluencersRE since 2018.

You can contact me at my e-mail ivus.malikova@gmail.com or via social media.

Latest Instagrams

© IVANNA THE BLOGGER. Design by FCD.